रोचक

चैत २ गतेसम्म यी राशिलाई धेरै शुभ, मिल्नेछ सबै दु:खबाट छुटकारा !

एजेन्सी । माघ महिनाको अन्तिम आइतबार माघ २८ गते कुम्भ राशिमा एक प्रमुख खगोलीय घटना घटेको छ। कुम्भ राशिमा आइतबारबाट शनि अस्त भएका छन्। शनि अस्त हुँदा त्यसको असर सबैमा पर्नेछ। शनि सो अवस्थामा आगामी चैत दुई गते सम्म रहनेछन्। शनि अस्त अवस्थामा त्यसको प्रभाव सबैमा पर्नेछ। राशि चक्रका १२ राशि मद्ये केहिलाई त्यसले लाभ दिनेछ भने केहिलाई सुख दिनेछ। शनिका कारण चैत २ गते सम्म शुभ लाभ प्राप्त गर्ने राशिहरु निम्न छन्।

मेष राशिमा शनि ग्रहको प्रभाव

मेष राशिका व्यक्तिहरूमा शनिको तेस्रो घरमा रहनेछ। यस्तो अवस्थामा कुम्भ राशिमा शनिको अस्तले शनिको प्रतिकूल प्रभावलाई कम गर्नेछ। यस अवधिमा बृहस्पतिको पनि मेष राशिमा प्रवेश हुन्छ। अप्रिलमा बृहस्पति मेष राशिबाट वृष राशिमा सर्नेछ। यस्तो अवस्थामा शनिको अस्ताएको कारण मेष राशिका मानिसहरूलाई बृहस्पतिले प्रतिकूल प्रभाव पार्न सक्दैन।

शनिको प्रभावले मेष राशिका व्यक्तिहरुको लागि उन्नतिको बाटो खुल्नेछ । धार्मिक कार्यमा रुचि बढ्नेछ। यस अवधिमा तपाईं यस्तो यात्रामा जान सक्नुहुन्छ। जुन आगामी दिनमा तपाईको लागि धेरै राम्रो हुनेछ।

मिथुन राशिमा शनि ग्रहको प्रभाव

कुम्भ राशिमा शनि अस्त हुने भएकाले मिथुन राशिका व्यक्तिहरुलाई भाग्यको पूर्ण सहयोग मिल्ने छ । यस अवधिमा शनिले तपाईलाई वैदेशिक स्रोतबाट आर्थिक लाभ दिनेछ। व्यावसायिक जीवनका लागि पनि यो समय निकै राम्रो रहनेछ। यस अवधिमा तपाईले राम्रो प्रतिफल प्राप्त गर्नुहुनेछ। व्यापारको क्षेत्रमा पनि मनग्गे आम्दानी हुनेछ ।

आर्थिक स्थितिको बारेमा कुरा गर्दा मिथुन राशिका व्यक्तिहरूले अधिक धन आर्जनमा सफलता मिल्नेछ। व्यक्तिगत मोर्चेको कुरा गर्दा, तपाईंको पार्टनरसँग तपाईंको सम्बन्ध धेरै राम्रो हुनेछ। धेरै खुशीका पलहरू प्राप्त हुनेछन्। साथै तपाईको स्वास्थ्य पनि निकै राम्रो रहनेछ। पहिले भन्दा राम्रो सुधार हुनेछ।

कर्कट राशिमा शनि ग्रहको प्रभाव

कुम्भ राशिमा शनि अस्त हुने भएकाले कर्कट राशिका व्यक्तिहरूलाई आर्थिक लाभका साथै धेरै राम्रा अवसरहरू मिल्ने छन्। यस अवधिमा तपाईले काममा परिवर्तन देख्न सक्नुहुन्छ। यो परिवर्तन तपाईको लागि धेरै राम्रो हुनेछ। आजको काम परिवर्तनले तपाईलाई आत्मविश्वास र स्थिरता दिनेछ।

साथै, यस अवधिमा, तपाइँ तपाइँको काम मा सफलता प्राप्त गर्ने उच्च संभावना छ। तपाईं आफ्नो जीवनसाथीसँगको सम्बन्ध कायम राख्न पनि सफल हुनुहुनेछ। स्वास्थ्यको दृष्टिकोणले सानातिना समस्याको सामना गर्नु पर्नेछ।

सिंहमा शनि अस्तको प्रभाव

कुम्भ राशिमा शनिको अस्ताउँदै गर्दा सिंह राशिका व्यक्तिहरुका लागि निकै राम्रो रहनेछ । कामसँग सम्बन्धित मामिलामा सन्तुष्टि मिल्नेछ। साथीभाइबाट पनि पूर्ण सहयोग मिल्नेछ । करियरको बारेमा कुरा गर्दा तपाईले आफ्नो कार्यस्थलसँग सम्बन्धित मामिलामा सन्तुष्टि पाउनुहुनेछ। कामको सिलसिलामा लामो दुरीको यात्रामा जान सकिनेछ ।

अर्कोतर्फ, तपाईंले आफ्ना सहकर्मीहरूबाट केही समस्याहरूको सामना गर्नुपर्ने हुन सक्छ। व्यवसायीले पनि आफ्नो काममा राम्रो नतिजा हात पार्ने देखिन्छ । साथै, तपाईंको जीवनसाथीसँगको सम्बन्ध धेरै राम्रो हुनेछ।

वृश्चिक राशिमा शनि ग्रहको प्रभाव

कुम्भ राशीमा शनि अस्त हुने कारण वृश्चिक राशिका व्यक्तिहरूले धेरै सकारात्मक परिणाम प्राप्त गर्नेछन्। साथै शनिको दशम ग्रह वृश्चिक राशिमा रहनेछ । यस्तो अवस्थामा वृश्चिक राशिका मानिसहरुमा शनिको प्रभाव कम हुनेछ ।

स्वास्थ्यको हिसाबले पनि यो अवधि तपाईको लागि निकै राम्रो रहनेछ। यस अवधिमा रोजगारी भएकाहरूले धेरै राम्रा अवसरहरू प्राप्त गर्नेछन्। तपाईले आफ्नो करियरमा सबै सफलता पाउनुहुनेछ जसको लागि तपाईले लामो समयदेखि प्रतिक्षा गरिरहनु भएको थियो।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button