रोचक

मेष राशिका व्यक्तिहरूले यी ३ राशिसंग रहनुस् सावधान, नत्र पर्ला पछुताउन !

कन्या राशिको पहिलो राशि मेष हो, जो कोहीसँग मित्रता किन नहोस्, तीन राशिका व्यक्तिहरूसँग सावधानी अपनाउनु राम्रो हुन्छ। ‘सावधानी हटाए दुर्घटना घट्छ भन्ने भनाइ छ, त्यसैले जीवनमा सावधानी अपनाउनु आवश्यक छ, अन्यथा यी तीन राशिसँगको सम्बन्ध सबैभन्दा पहिले बिग्रन्छ । मेष राशिका लागि मिथुन, कन्या र तुला राशिबाट सावधानी अपनाउनु पर्ने राशि हुन् ।

मेष र मिथुन बीचको सम्बन्ध
मिथुन राशि भएका व्यक्तिहरु बोलचाल गर्ने स्वभावका हुन्छन्, उनीहरुले आफ्नो काम गर्नका लागि कसैलाई पनि साथी बनाउँछन्, यस्तो अवस्थामा मेष राशि भएका व्यक्तिहरु धेरै सोचेर साथी छान्छन्, यदि उनीहरु राम्रो साथी बन्छन् भने उनीहरुमा साथीहरुप्रति ईर्ष्या उत्पन्न हुन्छ र विवाद जारी हुन्छ ।

कुनै न कुनै विषयमा एकअर्काको विचार मिल्दैन र समस्याको सामना गर्नुपर्ने हुन्छ । मेष राशिका व्यक्तिहरूले आफ्नो गोप्य कुरा तिनीहरुसँग बाँड्नु हुँदैन, किनभने तिनीहरू आफ्नो बोल्ने स्वभावका कारण सबै कुरा अरूको अगाडि बताउँछन्।

मेष र कन्या राशि
मेष राशिका व्यक्तिहरू छिटो-छिटो र आफ्नो कुरा स्पष्ट रूपमा बोल्छन्, जबकि कन्या राशिका मानिसहरू नम्र स्वभावका हुन्छन् र गम्भीर रूपमा सोच्छन्।
हतारमा कुनै पनि काम गर्न सक्दैनन् तर यसको विपरीत मेष राशिका व्यक्तिहरू आफ्नो गतिमा तीब्र हुन्छन् र हरेक काम छिटो पूरा गर्ने प्रयास गर्छन्। लेनदेनको मामिलामा दुवैले सदैव सजग रहनुपर्छ, पैसाको विषयमा विवाद हुने निश्चित छ।

मेष र तुला राशि
तुला राशिका व्यक्तिहरुको मेष राशिसँग राम्रो सम्बन्ध हुन्छ तर मेष राशिका मानिसहरु हरेक परिस्थितिमा आफूलाई अनुकूल बनाउँछन् भने अर्कोतर्फ विलासी जीवन मन पराउने तुला राशिका व्यक्तिहरु कठिन परिस्थितिमा नर्भस हुन्छन् ।

हरेक कामलाई भोलिका लागि छोड्ने बानी नै उनीहरूबीच मनमुटावको कारण बन्छ। चिन्ता नगरी उनीहरु आफ्नो बारेमा मात्र सोच्छन् तर मेष राशिका मानिसहरु सबैलाई साथमा लिएर जान्छन् ।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button