समाचार

ब्रेक सुभित्र राखेर सुन ल्याउने कम्पनीका मालिक दाेलखाका भुजेल

काठमाडौं । ब्रेक सुभित्र राखेर सुन ल्याउने कम्पनीका मालिक दाेलखाका २१ वर्षे युवक दीलिप भुजेल रहेकाे खुलेकाे छ । ब्रेक सुको आयातकर्ता रेडी ट्रेड्स प्राली रहेको र रेडी ट्रेडर्सका सञ्चालक २१ वर्षीय दीलिप भुजेल रहेको खुलेकाे हाे ।

राजस्व अनुसन्धान विभागका प्रवक्ता नवराज अधिकारीले ब्रेक सुको आयातकर्ता रेडी ट्रेड्स प्राली सञ्चालक भुजेललाई प्रहरीले पक्राउ गरिसकेको छ ।

दोलखाको मेलुङ गाउँपालिका–३ स्थायी बासिन्दा दीलिपसँगै मेलुङ–३ कै ५३ वर्षीय रामकुमार भुजेल पनि पक्राउ परिसकेका छन् । दीलिप र रामकुमार आफन्त भएको बुझिएको छ । पक्राउ परेकालाई म्याद थपका लागि उच्च अदालत पाटन लैजान तयारी भइरहेको छ ।

घटनाबारे अनुसन्धान भइरहेको राजस्व अनुसन्धान विभागले जनाएकाे छ ।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button