अन्तर्राष्ट्रिय

प्रेमीको हत्या गरी शवलाई टुक्रा टुक्रा पारेर सुटकेसमा फाल्ने युट्युबर पक्राउ

काठमाडौं । युट्युब सेलिब्रेटीलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । उनीमाथि आफ्नो प्रेमीको हत्या गरी शव टुक्राटुक्रा गरेको आरोप लागेको छ । त्यसपछि तिनीहरूलाई सुटकेसमा बन्द गरे ।

कुरा थाइल्याण्डको हो । यो हत्या प्रकरणमा प्रहरीले चकित पार्ने खुलासा गरेको छ । जासूसहरूले विश्वास गर्छन् कि डेनियल सान्चो ब्रोंचालोले आफ्नो पूर्व प्रेमी एडविन एरिटा अर्टेगाको हत्या गरे । त्यसपछि उनको शरीर टुक्रा-टुक्रा पारियो। सुटकेसमा लुकाएर समुन्द्रमा फालियो ।

मिरर युकेको रिपोर्टका अनुसार डेनियललाई प्रहरीले गत हप्ता थाइल्याण्डको कोह फाङ्गान टापुमा आफ्नो प्लास्टिक सर्जन सहकर्मीलाई कुटपिट गरेको आरोप लगाएको छ। अधिकारीहरूले दावी गर्छन् कि कम्मर र तिघ्रा सहित अर्टेगाको शरीरका भागहरू अगस्ट ३ मा फोहोरको थुप्रोमा फेला पारेका थिए।

स्थानीय प्रहरीका अनुसार २९ वर्षीय डेनियलका सामाजिक सञ्जालमा १२ हजार ४०० फलोअर्स छन् । उनी जुलाई ३१ देखि थाई रिसोर्टमा थिए तर हालसालै उनको कोलम्बियाली प्रेमीसँग झगडा भएको थियो।

दुवै एक वर्षभन्दा बढी समयदेखि सम्बन्धमा थिए । जोडी पूर्णिमाको पार्टीमा सहभागी हुन टापुमा गएको बताइएको छ । ड्यानियलले आफ्ना साथीहरूसँग पार्टी गर्नुअघि एडविनको निर्ममतापूर्वक हत्या गरे। त्यसपछि उनले हराएको उजुरी दिए ।

बैंकक पोस्टको रिपोर्टअनुसार गुप्तचरहरूले दावी गरे कि ड्यानियलले एडविनको शव समुद्रमा फ्याँके । गोताखोरले अनुसन्धानपछि उनको टाउको र हात फेला पारेको बताइएको छ । यसअघि आइतबार डेनियल र प्रहरी समुद्र तटमा गएका थिए जहाँ शव फेला परेको थियो।

स्पेनका मूल निवासी डेनियललाई हिरासतमा लिइएको छ र अहिले निगरानीमा छन् । उनलाई सोमबार थाइल्याण्डको अदालतमा पेश गरिएको थियो । स्थानीय प्रहरी अधिकारीहरूले उनीमाथि ‘पूर्वनियोजित हत्या र गोप्य ढुवानी वा शव नष्ट गरेको’ अभियोग लगाइएको पुष्टि गरेका छन्। यससँगै मृत्यु र त्यसको कारण लुकाएको आरोप पनि लागेको छ ।

उनले टापुको एक पसलबाट चक्कु, प्लाष्टिकको झोला र सफा गर्ने तरल पदार्थ किनेको पनि प्रहरीले जानकारी दिएको छ ।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button