रोचक

घरमा किनेर ल्याउनुहोस् यी ६ शुभ चिज, परिवारमा आउनेछ खुसी-समृद्धि

सबै मानिसको चाहना हुन्छ कि आफ्नो जीवनमा भइरहेका समस्या र पीडा अन्त्य होस् । जीवनमा नयाँ आशा, खुसी र समृद्धि ल्याउन वास्तुशास्त्रमा यस्ता धेरै शुभ उपायहरु बताइएको छ जसलाई घरमा ल्याउनाले गरिबी हट्छ र घरमा माता लक्ष्मीको वास हुन्छ । जान्नुहोस् धार्मिक मान्यता अनुसार घरमा कस्ता चिज राख्दा धनको कमी हुँदैन

धातुको कछुवा- जीवन तथा घरमा सुख समृद्धि ल्याउन धातुको कछुवा घरमा ल्याउन सकिन्छ। घरमा चाँदी, पीतल वा काँसाबाट बनेको कछुवा राख्न सक्नुहुन्छ। कछुवालाई भगवान विष्णुको कूर्म अवतार मानिन्छ। यसलाई घरमा राख्नु निकै शुभ मानिन्छ ।

गौडा- सन् २०२२ को अन्त्य हुनुअघि घरमा गौडा ल्याउन सक्नुहुन्छ। रातो कपडामा बाँधेर घरको मुख्य ढोकामा टाँस्दा नकारात्मक ऊर्जा हटेर घरमा सुख समृद्धि प्राप्त हुन्छ।

पानीको घडा- नयाँ वर्ष सुरु हुनुअघि माटोको घडा घरमा ल्याउन सक्नुहुन्छ। यस भाँडोमा पानी भरेर उत्तर दिशामा राख्नाले घरको आर्थिक समस्या हट्छ।

धातुको हात्ती- घरमा धातुको हात्तीको मूर्ति राख्नु धेरै शुभ मानिन्छ। यसले सकारात्मक ऊर्जा प्रवाह कम गर्छ र दुष्ट शक्तिलाई नष्ट गर्छ । यस्तो अवस्थामा चाँदी-धातुबाट बनेको हात्तीको मूर्ति किन्नुहोस्। हात्ती पाल्दा घरमा शान्ति र समृद्धि रहन्छ ।

मयूरको प्वाँख- भगवान कृष्णको सबैभन्दा प्यारो मयूरको प्वाँख, जुन घरमा हुन्छ, त्यहाँ माता लक्ष्मीको बास हुन्छ। घर-परिवारमा खुसीले भर्न चाहनुहुन्छ भने घरमा मयूरको प्वाँख अवश्य ल्याउनुहोस् । तर मयूरको प्वाँख १ देखि ३ वटा मात्र हुनुपर्छ ।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button