रोचक

२०८० सालमा बन्दैछ गजलक्ष्मी राजयोग , यी ३ राशिको भाग्य चम्किदै !

मेष राशि – चु, चे, चो, ला, लि, लु, ले, लो, अ (Aries) : –मेष राशिका व्यक्तिहरुले अब सफलताको नयाँ आयाम देख्नेछन्। जागिर होस् या व्यापार, करियर होस् या परिवार, जताततै जताततै सकारात्मक परिणाम देखिनेछ। आयमा वृद्धि हुनेछ। सन्तान पक्षबाट शुभ समाचार मिल्नेछ। दाम्पत्य जीवन सुखमय रहनेछ। लामो समयदेखि अड्किएका मुद्दा-मामिलाहरु समाधान हुनेछन्। स्वास्थ्यमा पनि सुधार आउनेछ। आफ्नो कर्मलाई राम्रो बनाईराख्नुहोस्।

• मिथुन राशि – का, कि, कु, घ, ङ, छ, के, को, ह (Gemini) : –मिथुन राशिमा शनिको ढैयाको प्रभाव समाप्त हुनेछ र बृहस्पतिले अपार खुशी ल्याउनेछ। तपाईको भाग्य बदलिनेछ र कमाईमा पनि वृद्धि हुनेछ। लगानीबाट प्रशस्त लाभ मिल्नेछ। भाग्यले भरपूर साथ दिनेछ। पारिवारिक वा दाम्पत्य जीवनमा सुख मिल्नेछ। कसैसँग प्रेम सम्बन्धमा हुनुहुन्छ भने उसैसँग विवाहको योग बन्नेछ।

• धनु राशि – ये, यो, भ, भि, भु, ध, फा, ढ, भे (Sagittarius) : –धनु राशिबाट शनिको साढेसातीको प्रभाव पूर्ण रुपमा समाप्त हुँदैछ। यो योगबाट तपाईलाई धेरै फाइदा हुनेछ। तपाईको आर्थिक अवस्था धेरै बलियो हुनेछ। तपाईको प्रेम जीवन धेरै राम्रो रहनेछ। यदि विवाहित हुनुहुन्छ भने निकै राम्रो बिताउनुहुनेछ। यात्राको सम्भावना छ।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button